Darek Moradi

Świetny serwis. Pan Michał profesjonalista. Ogarnął mi gitarę w taki sposób, ze gra bez zarzutu. Sprawna, szybka analiza sprzętu. Gotowa gitara oddana przed czasem. Polecam wszystkim pasjonatom gitar!!!!Ja swoją będę zawsze tam serwisiował!Dziekuje:)

Michał Więckowski

„Wyjątkowi i bardzo sympatyczni ludzie z pasją, którzy znają się na swojej robocie. Moim gitarom przywrócili drugie życie, a mnie samemu dostarczyli na nowo przyjemności z grania. Serdecznie polecam, gwarantuje – nie zawiedziecie się!”

Patryk Mitzig

„Przyszedłem do chłopaków z bardzo przetyranym Gibsonem Les Paulem. Miałem klucz spięty na trytytki, akcję strun na wysokości kliku centymetrów, doły w progach jak na polskich drogach i rozwalone siodełko. Po full serwisie czuję, że mógłbym zasuwać neoklasyczne solóweczki rodem z lat ’80-siątych. Nie będę tego robił, ale wszystko inne też gra się fajnie. Powiedzieć, że polecam, to mało”

Krzysztof Biłda

„Klasa światowa usług lutniczych w Warszawie! Trafiłem do GuitarService ze swoim Stratem. Poszedłem z zamiarem poprawy elektroniki po samodzielnej 'wymianie’ przetwornika. Krótko mówiąc – zrobione zostało oprócz tego wszystko, co niezbędne żeby gitara brzmiała, jak należy. Opiekunem instrumentu był akurat Mariusz. Kontakt zajebisty – wszystko, co zamierza zrobić z wiosłem konsultował ze mną na bieżąco. Po trzech dniach otrzymałem zupełnie inny instrument. Gitara gada zawodowo! Aż chce się grać. Wybieram się na pewno ze swoim drugim wiosłem w przyszłym roku. Ta pracownia to elementarz dla każdego chcącego wycisnąć maksa ze swojej gitary. Pozdrawiam i do zobaczenia!”

Tomek Jorman

„Pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Kupiłem 7kę, zależało mi na dobrym setupie, niska akcja, regulacja siodełka, gryfu itp. Chwila szperania w necie – przy okazji szukałem kogoś, kto zrobi customowy pickguard no i voila! Znalazłem Guitar Service. Wiosło jak się okazało miało lekko krzywy gryf. Jakieś grubości włosa 😀 Na oko nic na to nie wskazywało ale diagnostyka u chłopaków wykryje wszystko. U nich albo jest idealnie albo w cale 😀 Nie ma przebacz. Werdykt to szlif progów albo do pieca. Dostałem gwarancję, że po szlifie będzie idealnie i tak też jest. Wiosło odebrałem po 1,5 dnia – WOW. Mega niska akcja strun – 10/64 w standard A, jestem zadowolony jak dziecko! Guitar Service, to rewelacyjne miejsce prowadzone przez ludzi z pasją. Zdecydowanie polecam i na pewno tu wrócę! Warto dodać, że nie ma problemu z parkowaniem.”

Kamil Tynecki

„Ta ekipa już od dawna zajmuje się moimi gitarami i szczerze nigdy wcześniej nikt tak świetnie nie ustawiał mi akcji strun, krzywizny gryfu itp – a jak wiemy przy strojeniu Drop A na strunach 12-68 trzeba umieć to zrobić porządnie 🙂 Zdecydowanie polecam. Poza klasycznym serwisowaniem instrumentów chłopaki robią też duże tematy – otóż ostatnio zleciłem im spore wyzwanie : usunięcie starego i położWszystko szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Poza wyregulowaną gitarą z bardzo niską akcją strun i rozłączanymi cewkami w pickupach mam jeszcze customową płytkę maskującą pręt napinający gryf z logo zespołu. Polecam z czystym sumieniem, nie ma lipy!Wszystko szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Poza wyregulowaną gitarą z bardzo niską akcją strun i rozłączanymi cewkami w pickupach mam jeszcze customową płytkę maskującą pręt napinający gryf z logo zespołu. Polecam z czystym sumieniem, nie ma lipy!eni lakieru + przerobienie kształtu korpusu gitary z wykonaniem faz na topie + wymianę całej elektroniki oraz osprzętu i wyszło to wszystko lepiej niż bym sobie wymarzył więc naprawde super !”