O nas

Guitar Service tworzy trzech pasjonatów lutnictwa Michał, Paweł i Mariusz. Nasze życie związane jest z gitarami praktycznie od zawsze, dlatego bardzo dobrze są nam znane przypadłości, które dręczą gitarzystów. Wiemy jak to jest kiedy gitara nie stroi, akcja strun sięga „sufitu” a zwyczajne „łapanie” akordów sprawia trudności. Od lat spotykamy się z niezliczoną ilością trudnych problemów w gitarach a rozwiązywanie ich wciąż daje nam niewymowną satysfakcję i doskonali nasze umiejętności. Ogrom czasu wspólnie spędzonego przy serwisowaniu gitar pozwoliło nam stworzyć doskonały Team, w którym mimo różnic działamy jak jeden organizm, synergicznie wręcz uzupełniając się swoimi talentami i wiedzą. A wszystko po to byśmy mogli służyć Wam drogie gitarzystki i gitarzyści.

Wieloletnie doświadczenie, duża wrażliwość estetyczna oraz dar zmysłu praktycznego podparty szeroką, wręcz encyklopedyczną wiedzą gitarową, daje nam ogromne spectrum możliwości w pracy nad instrumentami. My łączymy kompetencje oraz stawiamy na sojusz metod, co pozwala nam na wykonanie zleconych usług z należytą dokładnością tak, aby zawsze profesjonalnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby pracownia, którą stworzyliśmy, była nie tylko miejscem rzemieślniczej pracy, ale także miejscem, które dobrze się wspomina i do którego zawsze chce się wracać, nie tylko przy okazji serwisu kolejnych instrumentów.